חילול קודש- הצעת מחשבה לחג.

נקודה למחשבה לחג,

בנט ומפלגתו, אוחנה ומפלגתו דורשים את ירושלים השלמה שלא על פי דבר תורה ולא לקיים בה את דבר התורה באם אנשי תועבה מקודמים על ידיהם למשול ולחוקק בירושלים.

ביום העצמאות הקרוב משפחתה של שירה בנקי שיהודי מאמין הרג אותה בעת מצעד גאווה בירושלים ידליקו משואה על פועלם למען סובלנות וקבלת האחר לאחר מותה של בתם.

ברור שמשפחתה של שירה בנקי , צריכה לדרוש גם את זכות השיבה (כמו שאתם דורשים בעת הזאת זכות שיבה לפולין לגרמניא ולפורטוגל) של הפלסטינאים שגורשו מהאדמה הזאת אם לא דורשים את ירושלים שלא על פי דבר תורה.

ברור שמשפחתה של שירה בנקי צריכה להוקיע את המדינה בשלטון בנט והורוביץ על כך שהיא מוציאה ערבים מאדמתם ומיישבת עליה מתנחלים מהישיבה של בנט.

בקיום כזה של ישראל, ישראל לא יכול לדרוש את הארץ הזאת ונחשב פולש לאחר שכבש את ירושלים. מבחינת תורתנו השלטונות בישראל והמאשרים והבוחרים בהם לקיים את השוכבים את זכר משכבי אשה גם כמושלים ומחוקקים בירושלים נחשבים כגוי הזה:

אֱלֹהִים, בָּאוּ גוֹיִם בְּנַחֲלָתֶךָ–  טִמְּאוּ, אֶת הֵיכַל קָדְשֶׁךָ; שָׂמוּ אֶת-יְרוּשָׁלִַם  לְעִיִּים: תהלים.

אוחנה הוא אדם שבתורתנו נקבע להקיא אותו מן הארץ הזאת והוא דורש את זאת:

"אוחנה הביע פעמים רבות עמדות התומכות בחיזוק ושימור ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון, ובהסדרת בנייה בהתנחלויות, כגון בעניין פינוי עמונה[60], ובכך שיזם דיונים בנושא הסדרת בנייה בביתו של פצוע צה"ל ממבצע צוק איתן[61]." וויקיפדיא.

מהרבנים של המתנחלים ביהודה ושומרון הוא מוטי אלון ודרוקמן שטען ששפכו את דמו של מוטי אלון ההומו.

ומשכך משפחתה של שירה בנקי מאוד לא סובלנית ומאוד לוקחת את זכויות האחר  לאחר שגרשה את הערבי  מהארץ הזאת והתיישבה על אדמתו, גם בתל אביב גם בכברי ומכל אדמה שהיו בה ערבים לפני שמשפחתה של שירה בנקי פלשה לארץ הזאת.

בשורה התחתונה, אני, העלמה מיכל כהן הנכדה של אליהו אליאס כהן, דורשת כמו שסבי שדרש ב- 67 לפי הספורות הנוצריות- צאו מהשטחים. ואם הערבים יזמינו אותי להר הבית, אזרוק ביחד איתם אבנים על בנט וההומואים שלו  בעת שיצעדו בגאווה ברחבת הכותל ביום העצמאות.

כאמור עצמאות היא אינה מילה מהתורה, קוממיות היא המילה הנכונה למה שישראל נדרש לעשות בירושלים הקדושה. אני טוענת שעצמאותכם היא יותר בכיוון של מה שעושה ההומו בגן העצמאות.

כדי להבין נכונה את ענין קדושת ירושלים אמשיל זאת למקומות קדושים של לא יהודים אך כמו היהודים מאמינים באל אחד.

עבאס וזרם מוסלמי חדש טוענים שצריך לתת להומואים היות בירושלים , איך היה מגיב עבאס אם הורוביץ ואוחנה ודומיהם מהצד הערבי היו צועדים בגאווה במכה ומדינה, מבחינת האיסלאם זה חילול קודש, אותו הדבר לגבי הותיקן והנוצרים.. ירושלים היא קודש קודשים שיש לאומים ודתות שלא נזעקים על חילול הקודש כמו שהיו נזעקים אם היו מחללים את הנחשב להם לקודש.

ואני אומרת אם ההומואים הערומים שמנענעים את הזין שלהם עם מוסיקת טראנס על המשאיות היו מגיעים ככה למכה שהורוביץ' נוהג את המשאית, אם איבן סלמאן היה שוחט אותם, לא נשמעת מילה בענין אצל המוסלמים מהאחים המוסלמים במע'ר.

אני טוענת שבנט בוגד. בוגד אוון. ואני קוראת לבנט להתפטר מתפקידו. ויפה שעה אחת קודם.

.